EK 2024

Dit land is favoriet om het EK 2024 te winnen!

Auteur

Camiel

De poulefase van het EK 2024 zit erop en dat betekent dat zaterdagavond de achtste finales beginnen. De achtste finales bestaan uit:

  • Zwitserland – Italië
  • Duitsland – Denemarken
  • Engeland – Slowakije
  • Spanje – Georgië
  • Frankrijk – Belgie
  • Portugal – Slovenië
  • Roemenië – Nederland
  • Oostenrijk – Turkije

Er is al veel overgeschreven maar het schema ziet er gunstig uit voor Nederland. Ze zitten aan de rechterkant van het schema en kan tot aan de finale landen zoals Frankrijk, Portugal, Duitsland en Spanje niet loten.

Volgens sportanalysebedrijf Opta is Engeland de grootste kanshebber om het EK te winnen. Hieronder vind je alle statistieken.

LandFavorietKwartfinaleHalve finaleFinaleWinnaarOdds
Engeland182%55%38%19%4.50
Duitsland270%42%25%16%5.00
Spanje382%45%25%15%6.50
Frankrijk468%40%21%13%6.50
Portugal576%41%20%12%7.50
Nederland668%41%19%7%13.00
Italië753%22%12%4%17.00
Oostenrijk860%29%12%4%19.00
Zwitserland947%16%8%2%34.00
België1032%13%5%2%34.00
Turkije1140%17%5%1%67.00
Denemark1230%11%3%1%81.00
Romenië1332%14%4%1%126.00
Slowakije1418%6%2%0%201.00
Slovenië1524%6%1%0%251.00
Georgië1618%3%1%0%251.00

Bookmakers

Volgens bookmaker BetMGM is Engeland de favoriet om dit EK te winnen. De Engelsen zitten aan het goede kant van het schema en spelen de eerste wedstrijd tegen Slowakije. Op papier is dit een makkelijke wedstrijd en daarom verwachten we ook dat ze dit makkelijk gaan winnen. Komen ze verder, dan spelen ze tegen de winnaar van Zwitserland tegen Italië.

Voor Nederland ontvang je 13 keer je inzet als ze het EK weten te winnen. Nederland neemt het op tegen Roemenië in de achtste finales. De ploeg van Ronald Koemand werd derde in de poule en mag van geluk spreken dat ze tegen Roemenië moeten en niet tegen een sterkere tegenstander. Ook Nederland zit aan het goede kant van het schema en kan pas in de halve finale een titelfavoriet loten.

Beste online casino's

Bet365 review

Unibet review

Circus review

Jacks.nl review

Privé: One Casino

Gerelateerde berichten